آندره آلبو فارغ التحصیل در رشته کارشناسی امور مالی
ملیت : رومانی
استاد دانشگاه GBS آقای حسن از بنگلادش کسی بود که باعث علاقه من به امور مالی اسلامی شد. از آن موقع به بعد علاقه من به قانون اسلامی به ویژه بیمه اسلامی بیشتر شده است . GBS دانش مرا گسترش داد وبه من کمک کرد تا قدرت پرسش وتجزیه وتحلیل منابع اطلاعات ودیدگاه های مختلف را پیدا کنم. من هدفهای بلندی دارم واعتقاد دارم که تحصیل در GBS در یک محیط آموزشی کاملا متمرکز به من کمک کرد تا یک شالوده قوی برای آینده بسازم .
اکاترنیا آندروا فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در امور مالی گرایش مالی بین المللی
ملیت : روسیه
همانطور که امروز در کشورهای پیشرفته رایج است ، من نیز دوست دارم تا یک مدیر اجرایی ارشد شوم. هیچ ایده ای ندارم که در پنج سال آینده با چه ایده هایی مواجهه خواهم شد ، ولی در حال حاضر به بخش مالی علاقه مند هستم .با توجه به اینکه برای یک شرکت امریکایی در روسیه کار میکنم مطمئن هستم که تجربه لازم برای آینده را کسب خواهم کرد. GBS چه نقشی در موفقیت من ایفا می کند ؟ GBS در سوئیس مستقر است ، آموزش وپایان نامه به زبان انگلیسی می باشد. اینکه اکنون می دانم بازاریابی به چه صورتی عمل می کند وجایگاه آن در تجارت چیست را مدیون GBS هستم. در GBS با افراد جدید و اساتید باسوادی آشنا شدم که اکنون جز دارایی های من هستند. با ایده های مختلفی آشنا شدم واکنون این فرصت را دارم تا به عنوان یک فرد اروپایی زندگی راتجربه کنم.
آرتور لوای نی (لوئینی) فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با گرایش مدیریت بین الملل
ملیت : فرانسه
در سال آخر تحصیلم در دانشگاه GBS در رشته MBA تجارت بین الملل ، در دوره دو مدرک همزمان شرکت کردم .با گذراندن واحدهای درسی در مورد بازاریابی بین الملل ، گسترش تجارت ، مذاکرات جهانی ، تیم سازی ومدیریت خرده فروشی توانستم تا مهارتها و روش های لازم جهت اداره ومدیریت یک کسب وکار را در خود ایجاد کنم ویاد بگیریم که چگونه ایده های بازاریابی خلق کنم ودر یک محیط تجاری یک تیم را رهبری کنم واز عهده مشکلات برآیم .امروز و بعد از گذراندن دوره کارآموزی به عنوان یک مهندس کسب وکار تصمیم گرفته ام تا کسب وکار خودم را در شهر نیس راه اندازی نمایم وتمام این ها را مدیون آموزشی هستم که در GBS فراگرفتم.